V příbězích je síla

Abychom vás přesvědčili o tom, že spolupráce s námi je jednoduchá, připravili jsme pro vás krátkou ukázku toho, jak takové partnerství začíná. Své partnery vnímáme jako rodinu, o kterou se umíme postarat.

V 9 ikonách naše spolupráce

Usilovně pracujeme na tom, abychom vám vyšli co nejvíce vstříc, pomáhali vám, a aby naše partnerství fungovalo bezchybně jako švýcarské hodinky; a to ve prospěch všech zúčastněných – koncového zákazníka, vás i nás. Jsme hrdí, že vám můžeme představit a poskytnout zboží i služby, které jsou výsledkem české, poctivé a dlouholeté práce.

partnerství

Od roku 1993 jsme rozšířili sortiment a znásobili zisk tisícům obchodů. Jsme hrdí, že vám můžeme poskytnout kvalitní zboží a služby, které jsou výsledkem české, dlouholeté mravenčí práce.

produkty

Naše produkty jsou rychloobrátkové a celoročně poptávané. Lákají nové zákazníky a upevňují vztahy s těmi stávajícími. Každé zboží opatřujeme prodejní kartou, EAN kódem a případně i konečnou cenou.

kvalita

Jsme přímo u výroby, ručíme tak za vysokou kvalitu, skvělé ceny a zdravotní bezzávadnost. Bižuterii, ocelové a porhodiované šperky si navíc proměřujeme rentgenovým přístrojem. Výrobky tak splňují nejpřísnější normy Evropské unie.

vydělávejte

Máte-li ve svém obchodě prázdné místo o velikosti 1 m², je načase, aby vám začalo vydělávat. Stojany mnohonásobně zvyšují prodejnost a poskytujeme je zdarma po celou dobu spolupráce.

na cestě

šetříme vaše náklady tím, že stojany předvěšujeme a s kompletní nabídkou přijedeme až k vám na prodejnu. Vše tak máte ihned k dispozici. Skladbu stojanu můžeme na místě pozměnit, budete-li si to přát.

doplňujeme

Jako našeho partnera vás budeme seznamovat s novinkami a doplňovat stojan v pravidelném intervalu cca 2 měsíců dle odprodaného zboží. Neprodané zboží vám bezplatně vyměníme za nové ve stejné cenové relaci.

nerozlišujeme

Nezáleží na tom, zda provozujete butik s oblečením, drogerii, hračkářství, galanterii nebo třeba železářství. Protože všude, kam (kde) chodí (se vyskytují) zákazníci, se naše zboží hojně prodává (nakupuje).

důvěra

Letitá praxe nám ukazuje, že případné ztráty či odcizení zboží se dějí minimálně a zdaleka neodpovídají počátečním obavám. Takové situace řešíme individuálně a vždy ve váš prospěch.

e-shop

Nakupujte za stejných podmínek jako z auta prostřednictvím našeho e-shopu. Zboží zpravidla zasíláme do 48 hodin kurýrní službou PPL nebo Českou poštou. Také si můžete osobně nakoupit v našem prodejním skladu blízko Slavkova u Brna.