X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Dárek k Mezinárodnímu dni dětí může být originální a zábavný

24. 05. 2024

Mezinárodní den dětí je skvělou příležitostí, jak potěšit vaše děti něčím originálním a kreativním. Místo obvyklých sladkostí jim můžete darovat nádherný ručně vyrobený balíček plný veselých vlasových doplňků a bižuterie. Tento článek vám ukáže, jak jednoduše a zábavně vytvořit krásné balíčky, které děti nadchnou.

Co budete potřebovat:

 • Zavírací sáček (zipový nebo se samolepící páskou)
 • Různé vlasové doplňky: sponky, gumičky, skřipce
 • Bižuterie: náramky, prstýnky, náušnice
 • Betka
 • Lepící páska (pokud nemáte sáček se zipem)

Krok za krokem návod:

 1. Připravte si vše potřebné
  Ujistěte se, že máte všechny vlasové doplňky a bižuterii připravené na jednom místě. Vyberte barvy a typy, které by se dětem mohly líbit. Kreativita nemá hranic – můžete kombinovat různé barvy a styly.
 2. Plnění sáčku
  Vezměte zavírací sáček a začněte ho plnit vybranými doplňky. Doporučujeme, abyste produkty rozdělili do dvou přibližně stejných polovin.
 3. Zavření sáčku
  Jakmile máte sáček naplněný, zavřete ho. Pokud používáte sáček bez zipu, můžete použít lepící pásku k zajištění, aby obsah nevypadl.
 4. Tvorba motýlka
  Sáček chytněte uprostřed mezi prsty a pevně stlačte. Poté vezměte betku a upevněte ji kolem středu sáčku. Sáček se promění v roztomilého motýlka.
 5. Finální úpravy
  Ujistěte se, že všechny části jsou pevně upevněné a nic nevypadne. Můžete přidat další ozdoby nebo nálepky, aby balíček vypadal ještě veseleji a lákavěji.
 6. Barevné variace
  Vytvořte více motýlků v různých barevných kombinacích. Děti si zamilují rozmanitost a možnost výběru.

Takový originální balíček je skvělým dárkem, který děti překvapí a potěší. Navíc je to skvělá aktivita, kterou můžete dělat společně s nimi. Kreativní balíček plný veselých doplňků je daleko osobnější než obyčejné sladkosti a děti si ho budou dlouho pamatovat.

Nezapomeňte, že tyto roztomilé motýlky můžete přizpůsobit přesně podle vkusu a zálib vašich dětí. Vytvořte kouzelné a barevné překvapení k Mezinárodnímu dni dětí a udělejte z tohoto dne nezapomenutelný zážitek!

« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Dětské peněženky
15. 07. 2024
Dětské peněženky jsou víc než jen jednoduchý doplněk.
Blog
Kde všude najdete sortiment Bono Bijou?
08. 07. 2024
Blog
Svatební doplňky
01. 07. 2024
Jak vybrat ty pravé pro váš velký den
Blog
Jaká je spolupráce s Bono Bijou? 
24. 06. 2024
Vyzpovídali jsme našeho obchodního partnera, jak se mu s námi spolupracuje a jaké vidí benefity v našich stojanech.