X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

CO VÁM PŘINESE SPOLUPRÁCE S BONO BIJOU

RYCHLOOBRÁTKOVÝ SORTIMENT – vlasové doplňky, oblíbené ocelové a bižuterní šperky, také kvalitní kolekce drobné drogerie, které jsou velmi dobře prodejné a lákají nové zákazníky

KVALITA ZBOŽÍ – zboží splňuje nejpřísnější normy EU, klademe důraz na zdravotní nezávadnost

NAŠE PRODEJNÍ STOJANY GENERUJÍ NEJVYŠŠÍ ZISK Z 1 m2 – dokážeme najít na každé prodejně místo a poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího stojanu pro vaši prodejnu. Umíme se přizpůsobit a dodat stojan na míru

NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU – nižší ceny – vyšší obrátkovost zboží a vracející se spokojení zákazníci

PLNÝ SERVIS - našim zájmem je, abyste měli co nejméně práce a zároveň jste díky naší spolupráci vydělávali. My se o stojan a zboží zcela postaráme. Každé zboží má svůj EAN čárový kód. Náš obchodník k vám jezdí v pravidelných intervalech a stojan servisuje – doporučí místo na stojan, neprodané zboží mění za nové. Případné reklamace řešíme velmi rychle, v rámci obchodní spolupráce poskytujeme stojany a mnoho dalšího

MOŽNOST NACENĚNÍ – standardně je zboží bez konečných cen. Máte-li zájem urychlit a minimalizovat pracnost s příjmem našeho sortimentu, využijte naší služby konečných cen

SLUČOVACÍ SYSTÉM - umíme snížit počet kódů pro zalistování na maximální počet 180 díky našemu slučovacímu systému

ELEKTRONICKÉ NAČÍTÁNÍ DAT – pracujeme s komunikačním protokolem EDI a dokážeme dodat data v jakémkoliv formátu

PŘÍPADNÉ KRÁDEŽE ZBOŽÍ ŘEŠÍME GARANCÍ ZTRATNÉHO

VYZKOUŠENÍ BEZ RIZIK NA 3 MĚSÍCE – možnost nákupu zboží a vyzkoušení spolupráce na 3 měsíce, kdy bereme rizika na sebe. Dodáme stojan / stojany se zbožím (případně i s konečnými cenami), zaplatíte zálohu a můžete bez obav prodávat.

Více informací a další podrobnosti o spolupráci vám rádi poskytneme na našem obchodním oddělení.

JAK TO FUNGUJE?

Objednávky zboží můžete vytvořit hned několika způsoby
- tady na našem e-shopu, kde si vytvoříte velkoobchodní účet a můžete nakupovat za velkoobchodní ceny
- prostřednictvím našeho obchodního zástupce – který patří k vašemu regionu zjistíte v našich kontaktech
- e-mailem na prodej@bonobijou.cz nebo telefonicky +420 777 724 207/208
- při osobní návštěvě našeho velkoobchodu ve Vážanech nad Litavou

Jak si vybrat stojan?
Ohledně výběru vhodného stojanu a zboží na něj nás, prosím, kontaktujte přímo na email prodej@bonobijou.cz nebo telefonicky +420 777 724 207/208. Nabídku všech stojanů a jejich parametry najdete v záložce Velkoobchod > Stojany.

PROHLÉDNOUT VŠECHNY STOJANYReference

„S Bono Bijou jsme velmi spokojení, ať už s poutavou nabídkou, tak i se službami pana Valeše. Nikdy bych neměnila.“

Renata Pravečková
vedoucí prodejny Koh-i-noor Pacov


„Mnoholetá spolupráce s Bono Bijou přinesla oběma obchodním partnerům velice dobré ekonomické výsledky. Profesionální přístup, využití elektronické komunikace pro zjednodušení administrativy na prodejně, kvalitní servis, obměna sortimentu – to vše vede ke stálému navyšování obratu a zpestření nabídky sortimentu na všech typech prodejen.“

Ivana Blažková
referentka nákupu COOP Družstvo HB


„Líbi se nám široký sortiment, od bižuterie přes gumičky až po klíčenky a peněženky. Vše, co od nás zákaznici chtějí, máme od Bono Bijou k dispozici. Prvotřídní servis. Nepamatuji si, kdy by nám zákazník donesl nějakou reklamaci.“

Radek Dobeš
ředitel papírnictví Arka SG Brno


„Dodavatel Bono Bijou je našim spolehlivým partnerem od roku 1994, jejich dodávané zboží je atraktivní nejen cenou, ale i kvalitou. Zákazníci opakovaně vyhledávají produkty tohoto dodavatele. Pro nás je zajímavá marže na tento sortiment, obrátkovost i servis. Dlouholetý OZ p. Valeš byl ukázkou spolehlivosti a byl dobře připravený nám dodat včas poptávané zboží. Po jeho nástupu do vedení obchodního oddělení, mohu spolupráci s ním i s celou společností vřele doporučit, řadíme tohoto dodavatele nejvýše – mezi naše obchodní přátele.“

Zetochová
vedoucí prodejny Drogerie, barvy a laky Rábek


ZAČÍNÁTE? NEVÍTE KOLIK ČEHO A KAM S TÍM?

Chcete rozšířit svůj sortiment a přilákat novou klientelu? Nastartujte spolupráci s námi díky našemu top prodejnímu otočnému stojanu – Stojan č. 1.

Pokud chcete začít a zároveň se nechcete zdlouhavě zabývat s výběrem jednotlivých kousků. Máme pro vás snadnější start s Bono Bijou a zaručenou cestu k úspěchu.

Doporučujeme vám Stojan č.1 s předchystaným průřezem našeho sortimentu. Náplní tohoto stojanu jsou 4 strany zaplněné produkty, které jsme zkombinovali tak, aby jste s nimi dosahovali těch nejlepších výsledků. S takto nachystaným stojanem vám dáváme 3 měsíční garanci na vyzkoušení.

Stojan vám doručíme spediční službou na vámi vybranou adresu. Zásilka bude obsahovat stojan + háčky se zbožím + návod, jak a kam háčky na stojan navěsit + dárek v podobě zboží navíc jako poděkování za váš čas strávený vybalováním a navěšením (okolo 15 minut).

Dále již bude v péči našeho obchodního zástupce, který k vám bude jezdit v pravidelných intervalech 1 – 3 měsíce – dle potřeby, postará se vždy o servis zboží.

JDU NASTARTOVAT SPOLUPRÁCI

Máte jinou dispozici Vaší prodejny a Stojan č. 1 nezapadá do Vašeho konceptu? Vyberte si jiný z řady našich stojanů. Všechny stojany najdete zde. Váháte se správným výběrem, obraťte se na naši obchodní referentku Dianu Shumnehra +420 777 724 207, a ta vám s výběrem ráda pomůže.

SKLADBA PRODUKTŮ NA MÍRU

Poptáváte jen šperky, nebo například jen vlasové doplňky? Jsme flexibilní, nachystáme vše k vaší maximální spokojenosti.

CHCI SKLADBU PRODUKTŮ NA MÍRU

KONEČNÉ CENY NA ZBOŽÍ

Startujete s námi spolupráci nebo jste už náš klient? Nabízíme vám možnost dodání zboží s nalepenými konečnými cenami na zboží pro okamžitou možnost dalšího prodeje. Vy si vyberete obchodní přirážku dle vašich preferencí. Tuto přirážku Vám nastavíme a přijde vám zboží s konečnou maloobchodní cenou. Máte další dotazy ohledně konečných cen? Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

CHCI KONEČNÉ CENYSLUČOVACÍ SYSTÉM – MAX 180 KÓDŮ

Pro potřebu zalistování méně kódů i snadnější inventury umíme i slučování kódů do skupin tak, že maximální počet je pouze 180 kódů na náš celý sortiment. Bližší informace poskytneme individuálně dle vašich potřeb a požadavků.

CHCI SLUČOVACÍ SYSTÉM