X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.O nás

Vítejte u Bono Bijou, vašeho dlouholetého spolehlivého partnera v oblasti velkoobchodu s bižuterií a vlasovými doplňky. Už přes 30 let spolupracujeme s podnikateli, kterým naše produkty zvyšují ziskovost a atraktivitu sortimentu, ale také mají hlubší poslání: pomáhají ženám cítit se sebevědomě a dětem přinášejí radost – naše firma byla založena s vizí poskytovat produkty, které pomohou ženám cítit se krásné, upravené a sebevědomé. S rozvojem naší společnosti jsme rozšířili sortiment také o dětské doplňky a šperky, abychom mohli rozdávat radost z maličkostí i těm nejmenším zákazníkům.


Co nabízíme?

• přes 3000 položek skladem
• příznivé a konkurenceschopné ceny
• připravenost dalšího prodeje (nakoupíte, vystavíte, prodáváte)
• žádný minimální odběr
• ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům zákazníka
• 3 varianty nákupu (osobně ve velkoskladu, u obchodního zástupce nebo on-line)
• bezplatný pronájem stojanů
• nabídka sortimentu, který láká zákazníky, zvyšuje atraktivitu obchodu a maximalizuje obrat
• pravidelná obměna zboží
• zákaznické výhody (slevy dle výše odběru, množstevní slevy, akce 1+1 zdarma...)
• rychlé vyřízení případných reklamací
• faktury i v elektronické podobě prostřednictvím e-mailu
• EAN na veškeré zboží (čárový kód)Naše hodnotyKvalita
Účastníme se procesu výroby, čímž zaručujeme vysokou kvalitu, konkurenceschopné ceny a bezpečnost výrobků. Každá bižuterie, ocelové a rhodiované šperky jsou důkladně kontrolovány pomocí rentgenového přístroje, aby splňovaly nejpřísnější normy Evropské unie."
Efektivita
Máte-li ve svém obchodě prázdné místo o velikosti 1 m², je načase, aby vám začalo vydělávat. Stojany výrazně zvyšují prodejnost a navíc je poskytujeme je zdarma po celou dobu spolupráce.
Flexibilita
Snížíme vaše náklady tím, že stojany instalujeme předem a s kompletním sortimentem přijedeme až k vám do prodejny. Všechno tak máte okamžitě k dispozici. Pokud si přejete, můžeme na místě upravit uspořádání stojanu.
Servis
Jako našeho partnera vás budeme seznamovat s novinkami a pravidelně doplňovat stojan podle odbytu, obvykle každé 2 měsíce. Pokud zůstane nějaké zboží neprodáno, bezplatně vám ho vyměníme za nové."
Univerzálnost
Bez ohledu na to, jestli vedete butik s oblečením, drogerii, hračkářství, galanterii nebo třeba železářství, naše zboží se hojně prodává, protože tam, kde jsou zákazníci, je velký zájem o naše produkty.
Důvěra
Naše dlouholetá zkušenost ukazuje, že případné ztráty či odcizení zboží jsou minimální a neodpovídají počátečním obavám. Tyto situace řešíme individuálně a vždy ve prospěch našich zákazníků.
1993

Celý příběh začíná

Bratři Ladislav a Radek Fialovi začínají v garáži s kalkulačkou a vyjíždějí (po revoluci) pro zboží převážně do Turecka.
1993-1999

Po kralování na Moravě vyrážíme do celé ČR

Tým obchodních zástupců, kterému je vlastní přístup Tomáše Bati, roste a Bono Bijou se rozšiřuje po celé ČR.
2000

S miléniem se mění i Bono Bijou

V roce 2000 se firma přeměnila na společnost s ručením omezeným a přestěhovala se do nových velkých prostor nedaleko Brna.
2015

Sami si hlídáme kvalitu

Spektrometry nám začaly pomáhat hlídat kvalitu materiálů našeho zboží vyrobeného v Číně.
2021

Rozrůstame se

Od založení jsme se do roku 2021 rozrostli na 22 kolegů a 50-100 externích baliček našeho zboží.
2021

Převzetí vedení společnosti Davidem Fialou

Po náhlé smrti Ladislava Fialy se do čela společnosti postavil jeho syn David Fiala, který si budoval svoji pozici od píky.
2023

Míříme na festivaly

Navázali jsme spolupráci s dětskými festivaly jako je Bezvafest a Pohádkový festival. Získali jsme čestná místa na těchto festivalech.
2023

Expandujeme na Slovensko

Navazujeme spolupráci se slovenskými partnery a posilujeme obchodní tým na Slovensku.
2023

Zakládáme chráněnou dílnu

Druhá šance, spol. s r. o. je nová chráněná dílna, která nabízí uplatnění handicipovaným lidem na trhu práce.
2023

Procházíme rebrandingem

Po 30 letech procházíme zásadním rebrandingem celé společnosti. Máme nové logo a modernizujeme celý brand.
2024

Spouštíme nový e-shop

Chceme držet krok s dobou a proto spouštíme nový moderní e-shop a to jak pro velkoobchodní zákazníky, tak pro ty maloobchodní.

Partneři