X

Vážený zákazníku, aktuálně můžete nakoupit pouze pod velkoobchodním profilem, pro nákup se prosím přihlaste. Pokud ještě velkoobchodní účet nemáte, zaregistrujte se. Na spuštění maloobchodního prodeje usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Kde všude najdete sortiment Bono Bijou?

08. 07. 2024

Ať už se zastavíte pro sešity do školy, nový kousek sbírky hraček nebo si jen jdete koupit něco dobrého na zub, naše šperky a vlasové doplňky vás budou lákat z regálů všude kolem.

Jako velkoobchod Bono Bijou se zaměřujeme na prodej vlasových doplňků, doplňků a bižuterie pro děti a ocelových šperků, které dodáváme do nejrůznějších obchodů. Naše stojany najdete například v drogeriích, potravinách, galanteriích, prodejnách s dárkovými předměty nebo třeba i v květinářstvích. 

Naší cílovou skupinou jsou především majitelé obchodů, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout něco extra a tím si získat novou klientelu. Spoluprací s námi získají přístup k širokému sortimentu krásných, lákavých a kvalitních produktů, které jejich zákazníky nadchnou.

Chcete se dozvědět více o spolupráci s námi? Mrkněte na stránku Spolupráce a zjistěte, jak snadno můžete rozšířit svůj sortiment o naše krásné šperky a doplňky. Nečekejte a přidejte se k rodině spokojených partnerů Bono Bijou.

Zjistěte více o spolupráci s námi na našem webu

A teď, až půjdete kolem svého oblíbeného obchodu, nezapomeňte se porozhlédnout – možná tam na vás čeká váš nový oblíbený kousek od Bono Bijou.

Doporučujeme také rozhovor s naším partnerem panem Jahodou, který nám sdělil své dojmy ze společné spolupráce.« zpět

Mohlo by vás zajímat

Blog
Dětské peněženky
15. 07. 2024
Dětské peněženky jsou víc než jen jednoduchý doplněk.
Blog
Kde všude najdete sortiment Bono Bijou?
08. 07. 2024
Blog
Svatební doplňky
01. 07. 2024
Jak vybrat ty pravé pro váš velký den
Blog
Jaká je spolupráce s Bono Bijou? 
24. 06. 2024
Vyzpovídali jsme našeho obchodního partnera, jak se mu s námi spolupracuje a jaké vidí benefity v našich stojanech.